«

»

gru 21

Wydrukuj to Wpis

III Spotkanie Opłatkowe w Jędrzejowie

Już po raz trzeci, korzystając z gościnności oo. Cystersów oraz zaangażowania naszych załóg z Jędrzejowa, mogliśmy spotkać się w klasztorze, by złożyć sobie świąteczne życzenia i podzielić się opłatkiem.
Na spotkanie przybyło ponad 60 osób wraz z gospodarzami miejsca: o. Opatem Edwardem Stradomskim i burmistrzem miasta Jędrzejów i zaproszonymi gośćmi.
Przybyło 20 załóg z całej Polski zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu.

Najważniejszym momentem spotkania, po modlitwie, życzeniach i łamaniu się opłatkiem było wręczenie o. Opatowi, przez prezesa KSK Włodzimierza Rybczyńskiego, podziękowania za pomoc, zaangażowanie i życzliwość o. Edwarda dla KSK „Razem w Drodze” oraz certyfikatu nadania o. Opatowi Edwardowi Stradomskiemu tytułu Honorowego Członka Katolickiego Stowarzyszenia Karawaningowego „Razem w Drodze”.

Obrazek

 

Szczególne podziękowania kierujemy do załóg z Jędrzejowa, które, jak co roku, zajęły się przygotowaniem tego spotkania, by na stołach nie brakło jadła i napoju, a przygrywaniem na akordeonie, we wspólnym śpiewaniu kolęd, zajął się p. Marek.
DZIĘKUJEMY

A teraz fotorelacja z naszego spotkania:ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekPowiększ (rzeczywiste wymiary: 800 x 530)ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy o. Opatowi za gościnę, załogom z Jędrzejowa za piękne przygotowanie spotkania, Wam wszystkim za obecność, życzliwość, ciepłe słowa i tworzenie wspaniałej wspólnoty ludzi szanujących się wzajemnie, pełnych życzliwości, dla których pasja karawaningu jest jednocześnie wielbieniem Boga i budowaniem trwałych więzi międzyludzkich.Obrazek

Z okazji Świąt życzymy naszym Członkom, Sympatykom i wszystkim miłośnikom karawaningu: niech Nowonarodzony Zbawiciel darzy Was wszelkimi łaskami, a Nowy Rok niech obfituje w wiele takich spotkań i wspaniałych podróży.

 

Permalink do tego artykułu: https://www.razemwdrodze.com/?p=1372