«

»

sty 15

Wydrukuj to Wpis

Historia naszego logo

Przed powołaniem do istnienia Katolickiego Stowarzyszenia Karawaningowego „Razem w Drodze” myśleliśmy nad naszym logo.
Koncepcja pierwotna powstała na moim nieudolnym, odręcznym rysunku w paint już 23.11.2013 roku:

logo ksk

Przygotowaniem logo zajął się nasz kolega, który modernizował logo wg moich wskazówek i swoich pomysłów:

RYBKA_1_1_A

RYBKA_1_1_A poprawki

Logo nabrało kształtów i wtedy do dyskusji na forum włączyli się przyszli członkowie powstającego stowarzyszenia. Po wielu poprawkach logo osiągnęło kształt, który został przez wszystkich zatwierdzony.

KSK_logo_finito_jpg_0

Stowarzyszenie otrzymało prawa do posługiwania się i przetwarzania logo, dysponuje również plikami z logotypem przygotowanymi w programie Adobe Photoshop oraz grafikami wektorowymi logotypu wykonanymi w programie Corel Draw. To wszystko zostało przekazane na rzecz stowarzyszenia.
Serdecznie dziękuję koledze za pracę jaką włożył w przygotowanie logo oraz pomoc w przygotowaniu portalu KSK „Razem w Drodze”.

Wkrótce pojawią się zmiany graficzne na naszych stronach, ale myślę, że Wam się spodobają. Związane jest to również z ciekawostką, że pomysł wykorzystany w logotypie KSK nie jest oryginalny i niepowtarzalny. Występuje m.in. na stronach:
http://campercaravanrepairs.blogspot.com
http://www.pttcc.pl

Aktualizacja:

Jak widzicie mamy już nowe logo, chronione patentem. Zatem wszelkie prawa do logo i nazwy stowarzyszenia ma KSK Razem w Drodze. Wszelkie kopiowanie, podszywanie się pod nazwę stowarzyszenia, będzie ścigane prawnie. Używanie naszego znaku graficznego i nazwy stowarzyszenia wyłącznie za zgodą Zarządu KSK Razem w Drodze.

new logo KSK male

Permalink do tego artykułu: https://www.razemwdrodze.com/?p=1456